אודות

You Are Here:

about-us-header
בסטודיו שלנו אנחנו דואגים שהקירות שלכם ידברו! אנחנו רוקחים באהבה צבע, צורה וסגנון עם מסר מדויק ויוצרים אפקט WOW לכל חלל מסחרי.

  סטודיו יעל פאר לעיצוב תערוכות  

“Creativity is intelligence having fun” – Albert Einstein

סטודיו יעל פאר לעיצוב תערוכות וחללים מסחריים, מתמחה בעיצוב והפקת ביתנים לתערוכות בארץ ובחו”ל, עיצוב והפקת חדרי תצוגה והדרכה, משרדים וחדרי ישיבות, מרכזי מבקרים, תצוגות קבע, עמדות לקידום מכירות וחנויות. היצירתיות עוברת כחוט מקשר בין כל התצוגות… מבחינתנו מדובר בתענוג צרוף.

כל לקוח נהנה מליווי מקצועי מלא משלב בניית הקונספט העיצובי ועד להפקה בשטח. מזה שנים רבות שאנו חווים, ביחד עם לקוחותינו, את התוצאות של עיצוב מדויק עם מסר נכון כגורם מכריע בשיווק ובמכירות.

 

לתת לקירות לדבר משמעותו לאפשר לכל חלל לבטא את ה DNA של החברה.

הרעיון הוא לחשוב מחוץ לקופסא ולמצוא את הדרך הטובה ביותר שתעביר את המסר באופן יצירתי ומשמעותי.

אנו מאמינים בשיתוף פעולה הדוק עם בעלי מקצוע מגוונים. על מנת לספק מענה קריאטיבי ומדויק, המבוצע תוך הקפדה על הפרטים הקטנים. בדרך זו – אנו בטוחים – יתוכנן ויופק כל חלל באופן מקצועי, איכותי ומותאם למסגרת התקציבית.

“Reality leaves a lot to the imagination” – John Lennon

את המציאות שלנו מייצגות הרגליים והן תמיד תמיד על הקרקע…  אבל את הראש אנחנו שומרים גבוה בעננים, פשוט כדי לא לפספס הזדמנות לראייה רחבה ויוצאת דופן. אנו מחויבים לסטנדרט גבוה של עיצוב, תכנון, הפקה, יחסי אנוש ועמידה בלוחות הזמנים. התפקיד שלנו הוא להותיר רושם מקצועי וחוויה יוצאת דופן בפני הלקוחות שלכם. זוהי המטרה שלנו ולכך אנו שואפים לאורך התהליך כולו.

“The starting point of all achievement is DESIRE” – Napoleon Hill

סטודיו יעל פאר הוקם בשנת 2000 על ידי המעצבת יעל פאר ומנוהל על ידה גם כיום.
יעל פאר, הנה בוגרת (B.A) החוג לתיאטרון, עם התמחות בעיצוב תפאורה מאוניברסיטת ת”א ומרצה במכללות בתחום עיצוב תערוכות.


  בין לקוחות הסטודיו