אודות

You Are Here:

about-us-header
בעיצוב שלנו השלם גדול מסך חלקיו. אנחנו רוקחים באהבה צבע, צורה וסגנון עם מטרות עסקיות וחשיבה מקורית, ויוצרים אפקט WOW לכל חלל מסחרי.

  סטודיו יעל פאר לעיצוב תערוכות  

“Creativity is intelligence having fun” – Albert Einstein

סטודיו יעל פאר לעיצוב תערוכות מתמחה בעיצוב והפקת ביתנים ייחודיים לתערוכות בארץ ובחו”ל, אירועים עסקיים, חדרי תצוגה ותצוגות קבע, והפקת עמדות לקידום מכירות בחללים מסחריים וחנויות. היצירתיות עוברת כחוט מקשר בין כל התצוגות… מבחינתנו מדובר בתענוג צרוף.
כל לקוח נהנה מליווי מקצועי מלא משלב בניית הקונספט העיצובי ועד להפקת הביתן בשטח. מזה שנים רבות שאנו חווים, ביחד עם לקוחותינו, את התוצאות מביתן מקצועי כבונה מיתוג וכפורץ דרך בשיווק ובמכירות.

על פי תפיסתנו פתרונות עיצוב פרקטיים ועדכניים לחללים מספקים את המענה המדויק והמתאים ביותר ללקוחות המעוניינים בחשיפה מקצועית וממותגת.
אנו מאמינים בשיתוף פעולה הדוק עם בעלי מקצוע מגוונים. על מנת לספק מענה קריאטיבי ומדויק, המבוצע תוך הקפדה על הפרטים הקטנים. בדרך זו – אנו בטוחים – יתוכנן ויופק ביתן מקצועי, איכותי ומותאם למסגרת התקציבית.

“Reality leaves a lot to the imagination” – John Lennon

את המציאות שלנו מייצגות הרגליים והן תמיד תמיד על הקרקע… אבל את הראש אנחנו שומרים גבוה בעננים, פשוט כדי לא לפספס הזדמנות לראייה רחבה ויוצאת דופן. אנו מחויבים לסטנדרט גבוה של עיצוב, תכנון, הפקה, יחסי אנוש ועמידה בלוחות הזמנים. אנו מאמינים שעיצוב והפקת ביתן אשר ישרת את המציג, יעלה בקנה אחד עם מטרות העסק וחזונו, ויספק במה ליצירת קשרים ופיתוח עסקי. תפקידנו הוא להותיר רושם מקצועי וחוויה יוצאת דופן בפני לקוחותיכם. זוהי מטרתנו ולכך אנו שואפים לאורך התהליך כולו.

“The starting point of all achievement is DESIRE” – Napoleon Hill

סטודיו יעל פאר הוקם בשנת 2000 על ידי המעצבת יעל פאר ומנוהל על ידה גם כיום.
יעל פאר, הנה בוגרת (B.A) החוג לתיאטרון, עם התמחות בעיצוב תפאורה מאוניברסיטת ת”א ומרצה במכללות בתחום עיצוב תערוכות.

 כל הסיבות לבחור בסטודיו שלנו  

1. דוגלים ביצירתיות כמנוף לבידול
2. מקפידים על המראה והמסר הכולל כמו גם על הפרטים הקטנים
3. גאים ונהנים מיתרון של שנות ניסיון
4. חוברים למאגר ספקים קבוע ומקצועי
5. מלווים את הלקוח משלב בניית הקונספט ועד לפירוק.
6. מאמינים ביכולת שלנו לממש את הפנטזיות/חלום של כל לקוח
7. מספקים לכל לקוח את הסיבות להמליץ עלינו
8. בטוחים שיחסי אנוש תקינים וחיוביים הם הבסיס לכל תהליך עסקי

  מבין לקוחותינו